Szukaj

Czwarta mobilność projektu ERASMUS + - wyjazd Seniorów do Włoch.
W dniach od 10 -15 września nasi seniorzy wspólnie z grupą seniorów z Fundacji Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Wyjdź z Domu" uczestniczyli w wyjeździe do Włoch w ramach 4 mobilności projektu "Edukacja ekologiczna i cyfrowa sposobem na podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa". W Udine mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach zorganizowanych przez naszych włoskich partnerów z fundacji APS Brainery Academy .
 
Odbyły się zajęcia z jogi, terapii śmiechem, zajęcia na basenie oraz warsztaty "Jak kreatywnie pokonywać trudności" . Uczestnicy mieli czas na spacer i zwiedzanie pięknego miasteczka Udine.  Niezapomnianym okazał się wyjazd do Wenecji, który zorganizowali nasi włoscy partnerzy. Wspaniale i aktywnie spędzony czas, wymiana doświadczeń na pewno pozostanie w pamięci i sercach naszych seniorów.


Projekt "Edukacja ekologiczna i cyfrowa sposobem na podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa" realizowany w partnerstwie z organizacjami Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Wyjdź z Domu" oraz APS Brainery Academy w ramach Erasmus+ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej .