Szukaj

EUROPEJSKA MŁODZIEŻ W GORLICACH - FORUMUczniowie i włodarze lokalnych samorządów, przyjechali do Gorlic i wzięli udział w twórczym i energetyczny spotkaniu, które odbyło się w ramach projektu "Europejska Młodzież w Gorlicach ".
Quizy, zabawy, konkursy, twórcza praca, nawiązywanie kontaktów, wszystko w obszarze budowania współpracy od poziomu powiatu, aż do wspólnoty państw europejskich.
W kolejnym etapie projektu młodzież i lokalne władze wyjadą na wizyty studyjne do instytucji Unii Europejskiej: Brukseli, Strasburga i Luksemburga.
Dziękujemy za uczestnictwo w forum uczniom i nauczycielom ze szkół: Szkoła Podstawowa w Dominikowicach, Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej , Szkoła Podstawowa w Sękowej i Szkoła Podstawowa nr 1 w Gorlicach oraz przedstawicielom lokalnych władz: Gmina Gorlice, Miasto Gorlice, Gmina Sękowa.

Projekt "Europejska młodzież w Gorlicach " realizowany jest przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Wsi Dominikowice w ramach Erasmus+  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej .
.