Szukaj


Szanowni Państwo,
Rodzice Uczniów zakwalifikowanych do udziału w roku szkolnym 2021/2022
w zajęciach w Centrum Wsparcia Uczniów Zdolnych w Gorlicach, ul. Piękna 9
w ramach projektu „Małopolskie Talenty” (III edycja) - I etap edukacyjnyJak już wcześniej informowaliśmy, w dniach 23 - 24 października br. (sobota – niedziela) w ramach Projektu realizujemy wycieczkę dwudniową do Warszawy.
W programie wycieczki zajęcia w Centrum Nauki Kopernik, zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.
Zwiedzanie Stadionu Narodowego .
Z Projektu finansowany jest autobus, ubezpieczenie, opieka pilota, nocleg w hotelu, wyżywienie – jednodaniowy obiad i obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie i obiad (McDonald’s) w niedzielę (Uczniowie powinni mieć ze sobą tylko suchy prowiant oraz wodę mineralną na drogę do Warszawy), pozostałe bilety wstępu (za wyjątkiem biletu na Stadion Narodowy).
Wyjazd w dniu 23 października br. (sobota) godz. 3:30 (nad ranem) – parking przy Kościele pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach, ul. Ariańska, powrót – 24 października br. (niedziela) ok. godz. 21:00 – 22:00. RODZICE SĄ ZOBOWIĄZANI PRZYWIEŹĆ DZIECKO NA MIEJSCE ZBIÓRKI W SOBOTĘ i ODEBRAĆ PO POWROCIE W NIEDZIELĘ.

Nocleg w Hotelu WALD, ul. Połczyńska 52, Warszawa (Dzielnica Bemowo), pokoje dwu- i trzy- osobowe z łazienkami. Ze względu na zaplanowane na niedzielę zwiedzanie Warszawy prosimy o zwrócenie uwagi, by dzieci miały odpowiednie obuwie oraz ubranie (także w przypadku deszczu).
Z Uczniami (56 osób) jedzie 4 nauczycieli – opiekunów, Kierownik Wycieczki oraz pilot z biura podróży. Wycieczkę organizuje Studio Active Sport i Turystyka Iwona Szary, ul. Kościuszki 36, Gorlice.
Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Wsi Dominikowice