Szukaj

Wycieczka do Warszawy

 

Szanowni Państwo,
Rodzice Uczniów zakwalifikowanych do udziału w roku szkolnym 2021/2022
w zajęciach w Centrum Wsparcia Uczniów Zdolnych w Gorlicach, ul. Piękna 9
w ramach projektu „Małopolskie Talenty” (III edycja)Jak już wcześniej informowaliśmy, w dniach 16 - 17 października br. (sobota – niedziela) w ramach Projektu realizujemy wycieczkę dwudniową do Warszawy.
W programie wycieczki zajęcia w Centrum Nauki Kopernik, zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem, prawdopodobnie uda się nam także zwiedzić budynek Sejmu RP. Do wejścia do Sejmu niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość – legitymacja szkolna lub dowód osobisty. Prosimy dopilnować, aby dzieci ich nie zapomniały.
Z Projektu finansowany jest autobus, ubezpieczenie, opieka pilota, nocleg w hotelu, wyżywienie (Uczniowie powinni mieć ze sobą tylko suchy prowiant oraz wodę mineralną na drogę do Warszawy), pozostałe bilety wstępu (za wyjątkiem biletu na Stadion Narodowy).

Wyjazd w dniu 16 października br. (sobota) godz. 4:00 (nad ranem) – parking przy Kościele pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach, ul. Ariańska, powrót – 17 października br. (niedziela) ok. godz. 21:00 – 22:00. RODZICE SĄ ZOBOWIĄZANI PRZYWIEŹĆ DZIECKO NA MIEJSCE ZBIÓRKI W SOBOTĘ i ODEBRAĆ PO POWROCIE W NIEDZIELĘ.

Nocleg w Hotelu WALD, ul. Połczyńska 52, Warszawa (Dzielnica Bemowo), pokoje dwu- i trzy- osobowe z łazienkami.
Ze względu na zaplanowane na niedzielę zwiedzanie Warszawy prosimy o zwrócenie uwagi, by dzieci miały odpowiednie obuwie oraz ubranie (także w przypadku deszczu).

Z Uczniami (56 osób) jedzie 4 nauczycieli – opiekunów, Kierownik Wycieczki p. Małgorzata Krzemińska oraz pilot z biura podróży. Wycieczkę organizuje Studio Active Sport i Turystyka Iwona Szary, ul. Kościuszki 36, Gorlice.